Get Adobe Flash player

Skupina UH-M

Vedoucí soutěže: MUDr. Jiří Kašpar, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 774218313, Vlčnov 1131, 687 61

p.
družstvo utkání V P K sety míče body
1. rozpis druzstva TJ Nivnice B TJ Nivnice B 22 17 5 0 53:20 1727:1439 49
2. rozpis druzstva TJ Sokol Březolupy TJ Sokol Březolupy 18 16 2 0 50:16 1553:1259 46
3. rozpis druzstva TJ Vlčnov TJ Vlčnov 24 14 10 0 50:40 1965:1823 42
4. rozpis druzstva DTJ Květná DTJ Květná 18 12 6 0 42:26 1538:1416 36
5. rozpis druzstva TJ Sokol Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod 20 9 11 0 36:37 1608:1523 29
6. rozpis druzstva VSK Staré Město C VSK Staré Město C 22 4 18 0 17:56 1324:1707 12
7. rozpis druzstva TJ Spartak Hluk TJ Spartak Hluk 20 0 20 0 7:60 1085:1633 2

Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním!

 

rozpis skupiny UH-M rozpis skupiny UH-M
rozpis soutěže UH-M rozpis soutěže UH-M

1. kolo
1 16.10. 09:00 Květná - ---

2 16.10. 09:00 St. Město C - Uh. Brod
0:3 (-18,-12,-14)
3 16.10. 09:00 Nivnice B - Hluk
3:0 (19,19,18)
4 16.10. 09:00 Vlčnov - Březolupy
2:3 (19,20,-17,-14,-10)
2. kolo
5 16.10. 11:00 Květná - ---

6 16.10. 11:00 St. Město C - Uh. Brod
1:3 (-24,18,-11,-18)
7 16.10. 11:00 Nivnice B - Hluk
3:0 (21,18,18)
8 16.10. 11:00 Vlčnov - Březolupy
2:3 (-17,16,24,-16,-12)
3. kolo
9 23.10. 09:00 Březolupy - ---

10 23.10. 09:00 Hluk - Vlčnov
0:3 (-14,-18,-11)
11 23.10. 09:00 St. Město C - Nivnice B
0:3 (-16,-14,-14)
12 06.01. 18:00 Květná - Uh. Brod
3:1 (21,-22,21,14)
4. kolo
13 23.10. 11:00 Březolupy - ---

14 23.10. 11:00 Hluk - Vlčnov
0:3 (-16,-14,-7)
15 23.10. 11:00 St. Město C - Nivnice B
0:3 (-18,-23,-15)
16 06.01. 20:00 Květná - Uh. Brod
3:2 (-14,23,24,-23,9)
5. kolo
17 06.11. 09:00 Uh. Brod - ---

18 06.11. 09:00 Květná - Nivnice B
3:1 (-19,22,14,15)
19 06.11. 09:00 Vlčnov - St. Město C
3:0 (15,15,12)
20 06.11. 09:00 Březolupy - Hluk
3:0 (14,19,16)
6. kolo
21 06.11. 11:00 Uh. Brod - ---

22 06.11. 11:00 Květná - Nivnice B
3:0 (24,25,19)
23 06.11. 11:00 Vlčnov - St. Město C
3:0 (16,17,8)
24 06.11. 11:00 Březolupy - Hluk
3:0 (10,16,16)
7. kolo
25 13.11. 09:00 Hluk - ---

26 13.11. 09:00 St. Město C - Březolupy
0:3 (-17,-8,-22)
27 13.11. 09:00 Květná - Vlčnov
3:0 (20,22,15)
28 13.11. 09:00 Uh. Brod - Nivnice B
3:0 (25,22,21)
8. kolo
29 13.11. 11:00 Hluk - ---

30 13.11. 11:00 St. Město C - Březolupy
0:3 (-15,-15,-17)
31 13.11. 11:00 Květná - Vlčnov
1:3 (-27,20,-21,-14)
32 13.11. 11:00 Uh. Brod - Nivnice B
0:3 (-22,-19,-21)
9. kolo
33 27.11. 09:00 Nivnice B - ---

34 27.11. 09:00 Uh. Brod - Vlčnov
2:3 (24,-17,-22,26,-6)
35 27.11. 09:00 Březolupy - Květná
3:0 (21,22,23)
36 27.11. 09:00 Hluk - St. Město C
1:3 (20,-20,-16,-11)
10. kolo
37 27.11. 11:00 Nivnice B - ---

38 27.11. 11:00 Uh. Brod - Vlčnov
3:1 (14,21,-25,17)
39 27.11. 11:00 Březolupy - Květná
3:2 (-23,18,17,-22,12)
40 27.11. 11:00 Hluk - St. Město C
0:3 (-17,-14,-18)
11. kolo
41 04.12. 09:00 St. Město C - ---

42 04.12. 09:00 Květná - Hluk
3:0 (23,16,22)
43 04.12. 09:00 Březolupy - Uh. Brod
3:0 (18,26,22)
44 04.12. 09:00 Nivnice B - Vlčnov
3:0 (26,12,21)
12. kolo
45 04.12. 11:00 St. Město C - ---

46 04.12. 11:00 Květná - Hluk
3:2 (-23,11,-20,18,6)
47 04.12. 11:00 Březolupy - Uh. Brod
3:0 (15,20,24)
48 04.12. 11:00 Nivnice B - Vlčnov
3:0 (24,21,19)
13. kolo
49 11.12. 09:00 Vlčnov - ---

50 29.01. 09:00 Nivnice B - Březolupy
1:3 (-22,-25,21,-23)
51 08.01. 09:00 Hluk - Uh. Brod
0:3 (-19,-12,-8)
52 11.12. 09:00 St. Město C - Květná
0:3 (-11,-16,-14)
14. kolo
53 11.12. 11:00 Vlčnov - ---

54 29.01. 11:00 Nivnice B - Březolupy
3:0 (21,21,16)
55 08.01. 11:00 Hluk - Uh. Brod
0:3 (-18,-11,-9)
56 11.12. 11:00 St. Město C - Květná
0:3 (-20,-18,-20)
15. kolo
57 18.12. 09:00 --- - Květná

58 18.12. 09:00 Uh. Brod - St. Město C
3:0 (17,13,18)
59 18.12. 09:00 Hluk - Nivnice B
0:3 (-17,-15,-23)
60 26.02. 09:00 Březolupy - Vlčnov
2:3 (-19,17,16,-18,-19)
16. kolo
61 18.12. 11:00 --- - Květná

62 18.12. 11:00 Uh. Brod - St. Město C
3:0 (10,10,17)
63 18.12. 11:00 Hluk - Nivnice B
0:3 (-6,-9,-15)
64 26.02. 11:00 Březolupy - Vlčnov
3:0 (16,21,20)
17. kolo
65 15.01. 09:00 --- - Březolupy

66 15.01. 09:00 Vlčnov - Hluk
3:0 (23,13,16)
67 15.01. 09:00 Nivnice B - St. Město C
3:0 (13,16,15)
68 27.01. 18:10 Uh. Brod - Květná
1:3 (18,-25,-23,-21)
18. kolo
69 15.01. 11:00 --- - Březolupy

70 15.01. 11:00 Vlčnov - Hluk
3:2 (-22,15,-19,9,16)
71 15.01. 11:00 Nivnice B - St. Město C
3:0 (16,18,7)
72 27.01. 20:00 Uh. Brod - Květná
3:2 (-21,-20,22,22,11)
19. kolo
73 22.01. 09:00 --- - Uh. Brod

74 22.01. 09:00 Nivnice B - Květná
3:0 (19,23,18)
75 29.01. 09:00 St. Město C - Vlčnov
1:3 (-13,23,-14,-25)
76 22.01. 09:00 Hluk - Březolupy
1:3 (23,-14,-10,-14)
20. kolo
77 22.01. 11:00 --- - Uh. Brod

78 22.01. 11:00 Nivnice B - Květná
3:1 (17,17,-22,21)
79 29.01. 11:00 St. Město C - Vlčnov
1:3 (-13,-21,19,-11)
80 22.01. 11:00 Hluk - Březolupy
0:3 (-18,-8,-13)
21. kolo
81 05.02. 09:00 --- - Hluk

82 19.02. 09:00 Březolupy - St. Město C
3:1 (15,19,-22,22)
83 05.02. 09:00 Vlčnov - Květná
1:3 (-20,18,-19,-18)
84 05.02. 09:00 Nivnice B - Uh. Brod
3:2 (19,-21,23,-21,10)
22. kolo
85 05.02. 11:00 --- - Hluk

86 19.02. 11:00 Březolupy - St. Město C
3:1 (19,18,-23,23)
87 05.02. 11:00 Vlčnov - Květná
0:3 (-13,-15,-17)
88 05.02. 11:00 Nivnice B - Uh. Brod
3:0 (22,12,17)
23. kolo
89 12.02. 09:00 --- - Nivnice B

90 12.02. 09:00 Vlčnov - Uh. Brod
3:0 (20,20,18)
91 18.03. 09:00 Květná - Březolupy

92 12.02. 09:00 St. Město C - Hluk
3:0 (14,13,19)
24. kolo
93 12.02. 11:00 --- - Nivnice B

94 12.02. 11:00 Vlčnov - Uh. Brod
3:1 (10,-16,21,22)
95 18.03. 11:00 Květná - Březolupy

96 12.02. 11:00 St. Město C - Hluk
3:1 (18,-23,22,17)
25. kolo
97 04.03. 09:00 --- - St. Město C

98 04.03. 09:00 Hluk - Květná

99 04.03. 09:00 Uh. Brod - Březolupy

100 04.03. 09:00 Vlčnov - Nivnice B
3:0 (20,22,23)
26. kolo
101 04.03. 11:00 --- - St. Město C

102 04.03. 11:00 Hluk - Květná

103 04.03. 11:00 Uh. Brod - Březolupy

104 04.03. 11:00 Vlčnov - Nivnice B
2:3 (-18,10,-15,20,-15)
27. kolo
105 11.03. 09:00 --- - Vlčnov

106 11.03. 09:00 Březolupy - Nivnice B

107 11.03. 09:00 Uh. Brod - Hluk

108 11.03. 09:00 Květná - St. Město C

28. kolo
109 11.03. 11:00 --- - Vlčnov

110 11.03. 11:00 Březolupy - Nivnice B

111 11.03. 11:00 Uh. Brod - Hluk

112 11.03. 11:00 Květná - St. Město C

Náhradní termíny: 20.11., 29.1., 26.2. a 18.3.

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 34 hostů a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
152363