Get Adobe Flash player

Skupina UH-M

Vedoucí soutěže: MUDr. Jiří Kašpar, Vlčnov 840, 68761, 774 218 313, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

p. družstvo utkání V P K sety míče body
1. TJ Nivnice B 36 32 4 0 100:28 2847:2188 68
2. TJ Sokol Březolupy 36 25 11 0 91:46 3155:2626 61
3. TJ Vlčnov 36 25 11 0 88:50 2765:2470 61
4. DTJ Květná 36 24 12 0 83:46 2652:2158 60
5. TJ Sokol Veselí nad Moravou 36 20 16 0 74:55 2796:2372 56
6. TJ Sokol Uherský Brod 36 21 13 2 69:63 2600:2534 55
7. TJ Bojkovice B 36 19 15 2 67:61 2705:2588 53
8. TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 36 8 28 0 33:88 2363:2706 44
9. TJ Spartak Hluk 36 2 34 0 15:102 2054:2714 38
10. VC Barman Tupesy (VSK St. Město T) 36 4 14 18 19:100 1243:2824 22

 

1. kolo
1 10.10. 09:00 Vlčnov - Tupesy 3:0 (22,19,19)
2 10.10. 09:00 Hluk - Březolupy 0:3 (-17,-22,-15)
3 10.10. 09:00 Bojkovice B - Nivnice B 0:3 (-19,-21,-22)
4 10.10. 09:00 Uh. Brod - Květná 1:3 (-16,-25,16,-16)
5 10.10. 09:00 Uh. Ostroh - Veselí 1:3 (-19,22,-20,-20)
2. kolo
6 10.10. 11:00 Vlčnov - Tupesy 3:1 (-18,13,19,23)
7 10.10. 11:00 Hluk - Březolupy 0:3 (-15,-15,-18)
8 10.10. 11:00 Bojkovice B - Nivnice B 1:3 (-17,14,-19,-21)
9 10.10. 11:00 Uh. Brod - Květná 3:0 (21,16,20)
10 10.10. 11:00 Uh. Ostroh - Veselí 0:3 (-15,-18,-10)
3. kolo
11 17.10. 09:00 Veselí - Tupesy 3:0 (16,13,23)
12 17.10. 09:00 Květná - Uh. Ostroh 3:0 (20,18,22)
13 17.10. 09:00 Nivnice B - Uh. Brod 1:3 (-25,-22,21,-19)
14 17.10. 09:00 Bojkovice B - Březolupy 3:2 (25,-15,23,-25,8)
15 17.10. 09:00 Vlčnov - Hluk 3:0 (13,23,21)
4. kolo
16 17.10. 11:00 Veselí - Tupesy 3:0 (17,16,21)
17 17.10. 11:00 Květná - Uh. Ostroh 3:0 (16,20,20)
18 17.10. 11:00 Nivnice B - Uh. Brod 3:0 (18,22,16)
19 17.10. 11:00 Bojkovice B - Březolupy 3:1 (-20,24,21,21)
20 17.10. 11:00 Vlčnov - Hluk 3:0 (12,18,21)
5. kolo
21 24.10. 09:00 Hluk - Tupesy 2:3 (24,-20,-19,17,-10)
22 24.10. 09:00 Bojkovice B - Vlčnov 0:3 (-26,-20,-21)
23 24.10. 09:00 Uh. Brod - Březolupy 3:2 (-22,-24,18,21,11)
24 24.10. 09:00 Uh. Ostroh - Nivnice B 0:3 (-14,-13,-17)
25 31.10. 09:00 Veselí - Květná 3:1 (23,-23,21,19)
6. kolo
26 24.10. 11:00 Hluk - Tupesy 2:3 (19,-14,-17,22,-6)
27 24.10. 11:00 Bojkovice B - Vlčnov 2:3 (-15,17,-13,19,-12)
28 24.10. 11:00 Uh. Brod - Březolupy 3:2 (-16,22,-22,23,17)
29 24.10. 11:00 Uh. Ostroh - Nivnice B 0:3 (-21,-14,-19)
30 31.10. 11:00 Veselí - Květná 3:1 (27,18,-20,24)
7. kolo
31 07.11. 09:00 Květná - Tupesy 3:0 (16,9,19)
32 07.11. 09:00 Veselí - Nivnice B 2:3 (24,-14,-16,23,-11)
33 07.11. 09:00 Březolupy - Uh. Ostroh 3:0 (17,18,22)
34 07.11. 09:00 Vlčnov - Uh. Brod 3:1 (-15,14,21,18)
35 07.11. 09:00 Hluk - Bojkovice B 0:3 (-18,-13,-12)
8. kolo
36 07.11. 11:00 Květná - Tupesy 3:0 (19,12,23)
37 07.11. 11:00 Veselí - Nivnice B 0:3 (-14,-22,-23)
38 07.11. 11:00 Březolupy - Uh. Ostroh 3:1 (17,-19,17,15)
39 07.11. 11:00 Vlčnov - Uh. Brod 3:0 (20,23,19)
40 07.11. 11:00 Hluk - Bojkovice B 0:3 (-17,-20,-17)
9. kolo
41 14.11. 09:00 Bojkovice B - Tupesy 3:0 (19,21,18)
42 14.11. 09:00 Uh. Brod - Hluk 3:0 (15,15,14)
43 14.11. 09:00 Uh. Ostroh - Vlčnov 1:3 (-17,22,-18,-18)
44 14.11. 09:00 Veselí - Březolupy 3:0 (22,18,19)
45 14.11. 09:00 Květná - Nivnice B 2:3 (22,20,-22,-19,-12)
10. kolo
46 14.11. 11:00 Bojkovice B - Tupesy 3:1 (-22,19,20,16)
47 14.11. 11:00 Uh. Brod - Hluk 3:0 (21,19,22)
48 14.11. 11:00 Uh. Ostroh - Vlčnov 0:3 (-18,-17,-23)
49 14.11. 11:00 Veselí - Březolupy 3:1 (-23,25,18,20)
50 14.11. 11:00 Květná - Nivnice B 3:1 (23,22,-19,22)
11. kolo
51 21.11. 09:00 Nivnice B - Tupesy 3:0 (16,16,7)
52 21.11. 09:00 Březolupy - Květná 1:3 (-23,22,-21,-16)
53 21.11. 09:00 Vlčnov - Veselí 3:2 (-15,-17,17,18,11)
54 19.12. 09:00 Hluk - Uh. Ostroh 0:3 (-22,-17,-20)
55 21.11. 09:00 Bojkovice B - Uh. Brod 1:3 (-22,-16,14,-12)
12. kolo
56 21.11. 11:00 Nivnice B - Tupesy 3:0 (15,11,12)
57 21.11. 11:00 Březolupy - Květná 2:3 (22,-19,-17,15,-11)
58 21.11. 11:00 Vlčnov - Veselí 3:2 (-16,24,-23,18,8)
59 19.12. 11:00 Hluk - Uh. Ostroh 0:3 (-15,-15,-17)
60 21.11. 11:00 Bojkovice B - Uh. Brod 1:3 (28,-23,-15,-20)
13. kolo
61 28.11. 09:00 Uh. Brod - Tupesy 3:2 (12,-21,20,-25,13)
62 28.11. 09:00 Uh. Ostroh - Bojkovice B 0:3 (-26,-15,-18)
63 28.11. 09:00 Veselí - Hluk 3:0 (13,12,19)
64 28.11. 09:00 Květná - Vlčnov 2:3 (-24,15,-20,21,-14)
65 28.11. 09:00 Nivnice B - Březolupy 2:3 (19,18,-9,-13,-10)
14. kolo
66 28.11. 11:00 Uh. Brod - Tupesy 3:0 (14,14,22)
67 28.11. 11:00 Uh. Ostroh - Bojkovice B 0:3 (-9,-20,-12)
68 28.11. 11:00 Veselí - Hluk 3:0 (17,18,19)
69 28.11. 11:00 Květná - Vlčnov 3:0 (20,24,22)
70 28.11. 11:00 Nivnice B - Březolupy 3:2 (24,-25,-18,14,7)
15. kolo
71 09.01. 09:00 Březolupy - Tupesy 3:2 (26,-22,-23,15,12)
72 05.12. 09:00 Vlčnov - Nivnice B 2:3 (-16,29,15,-18,-13)
73 05.12. 09:00 Hluk - Květná 0:3 (-8,-15,-19)
74 05.12. 09:00 Bojkovice B - Veselí 3:0 (10,22,17)
75 05.12. 09:00 Uh. Brod - Uh. Ostroh 3:0 (20,20,21)
16. kolo
76 09.01. 11:00 Březolupy - Tupesy 3:1 (23,-21,16,8)
77 05.12. 11:00 Vlčnov - Nivnice B 2:3 (-19,20,-12,19,-12)
78 05.12. 11:00 Hluk - Květná 0:3 (-10,-13,-18)
79 05.12. 11:00 Bojkovice B - Veselí 3:1 (19,17,-23,13)
80 05.12. 11:00 Uh. Brod - Uh. Ostroh 3:1 (-18,23,21,9)
17. kolo
81 12.12. 09:00 Uh. Ostroh - Tupesy 0:3 (-15,-15,-22)
82 12.12. 09:00 Veselí - Uh. Brod 3:X
83 12.12. 09:00 Květná - Bojkovice B 2:3 (-16,12,-16,21,-18)
84 12.12. 09:00 Hluk - Nivnice B 0:3 (-17,-10,-9)
85 19.12. 09:00 Vlčnov - Březolupy 3:1 (23,-16,26,21)
18. kolo
86 12.12. 11:00 Uh. Ostroh - Tupesy 0:3 (-18,-14,-18)
87 12.12. 11:00 Veselí - Uh. Brod 3:X
88 12.12. 11:00 Květná - Bojkovice B 3:0 (16,19,20)
89 12.12. 11:00 Hluk - Nivnice B 0:3 (-13,-9,-12)
90 19.12. 11:00 Vlčnov - Březolupy 1:3 (-23,-26,22,-20)
19. kolo
91 16.01. 09:00 Vlčnov - Tupesy 3:X
92 16.01. 09:00 Březolupy - Hluk 3:0 (17,16,13)
93 16.01. 09:00 Nivnice B - Bojkovice B 3:0 (20,27,20)
94 16.01. 09:00 Květná - Uh. Brod 3:1 (-25,21,18,11)
95 16.01. 09:00 Veselí - Uh. Ostroh 3:1 (17,-19,13,25)
20. kolo
96 16.01. 11:00 Vlčnov - Tupesy 3:X
97 16.01. 11:00 Březolupy - Hluk 3:0 (12,16,17)
98 16.01. 11:00 Nivnice B - Bojkovice B 3:0 (15,18,17)
99 16.01. 11:00 Květná - Uh. Brod 3:0 (17,19,11)
100 16.01. 11:00 Veselí - Uh. Ostroh 0:3 (-21,-17,-17)
21. kolo
101 23.01. 09:00 Veselí - Tupesy 3:X
102 23.01. 09:00 Uh. Ostroh - Květná 0:3 (-10,-14,-17)
103 23.01. 09:00 Uh. Brod - Nivnice B 0:3 (-18,-9,-9)
104 23.01. 09:00 Březolupy - Bojkovice B 3:0 (20,17,19)
105 23.01. 09:00 Hluk - Vlčnov 0:3 (-19,-14,-17)
22. kolo
106 23.01. 11:00 Veselí - Tupesy 3:X
107 23.01. 11:00 Uh. Ostroh - Květná 0:3 (-15,-21,-7)
108 23.01. 11:00 Uh. Brod - Nivnice B 1:3 (-18,22,-14,-24)
109 23.01. 11:00 Březolupy - Bojkovice B 3:1 (16,23,-21,17)
110 23.01. 11:00 Hluk - Vlčnov 0:3 (-22,-22,-22)
23. kolo
111 30.01. 09:00 Hluk - Tupesy 3:X
112 27.03. 09:00 Vlčnov - Bojkovice B 3:1 (20,-18,19,22)
113 30.01. 09:00 Březolupy - Uh. Brod 3:0 (23,20,23)
114 30.01. 09:00 Nivnice B - Uh. Ostroh 3:0 (22,21,21)
115 30.01. 09:00 Květná - Veselí 3:0 (14,20,11)
24. kolo
116 30.01. 11:00 Hluk - Tupesy 3:X
117 27.03. 11:00 Vlčnov - Bojkovice B 3:0 (19,15,23)
118 30.01. 11:00 Březolupy - Uh. Brod 3:0 (19,14,14)
119 30.01. 11:00 Nivnice B - Uh. Ostroh 3:0 (21,20,22)
120 30.01. 11:00 Květná - Veselí 3:0 (15,20,9)
25. kolo
121 13.02. 09:00 Květná - Tupesy 3:X
122 13.02. 09:00 Nivnice B - Veselí 3:0 (21,9,13)
123 13.02. 09:00 Uh. Ostroh - Březolupy 1:3(21,-14,-12,-17)
124 13.02. 09:00 Uh. Brod - Vlčnov 0:3
125 13.02. 09:00 Bojkovice B - Hluk 3:0 (13,17,11)
26. kolo
126 13.02. 11:00 Květná - Tupesy 3:X
127 13.02. 11:00 Nivnice B - Veselí 3:1 (-21,12,20,10)
128 13.02. 11:00 Uh. Ostroh - Březolupy 0:3(-17,-20,-14)
129 13.02. 11:00 Uh. Brod - Vlčnov 1:3
130 13.02. 11:00 Bojkovice B - Hluk 3:0 (14,16,16)
27. kolo
131 20.02. 09:00 Bojkovice B - Tupesy 3:X
132 20.02. 09:00 Hluk - Uh. Brod 0:3 (-22,-27,-14)
133 20.02. 09:00 Vlčnov - Uh. Ostroh 3:0 (15,21,18)
134 20.02. 09:00 Březolupy - Veselí 3:1 (17,10,-20,18)
135 20.02. 09:00 Nivnice B - Květná 3:0
28. kolo
136 20.02. 11:00 Bojkovice B - Tupesy 3:X
137 20.02. 11:00 Hluk - Uh. Brod 0:3 (-21,-3,-13)
138 20.02. 11:00 Vlčnov - Uh. Ostroh 2:3 (21,-19,21,-26,-12)
139 20.02. 11:00 Březolupy - Veselí 3:0 (16,21,19)
140 20.02. 11:00 Nivnice B - Květná 3:0
29. kolo
141 27.02. 09:00 Nivnice B - Tupesy 3:X
142 27.02. 09:00 Květná - Březolupy 0:3 (-20,-21,-14)
143 01.04. 18:00 Veselí - Vlčnov 3:1 (18,17,-21,22)
144 23.03. 18:00 Uh. Ostroh - Hluk 3:1 (13,20,-25,21)
145 27.02. 09:00 Uh. Brod - Bojkovice B 3:2 (15,-22,-22,23,13)
30. kolo
146 27.02. 11:00 Nivnice B - Tupesy 3:X
147 27.02. 11:00 Květná - Březolupy 0:3 (-18,-17,-18)
148 01.04. 20:00 Veselí - Vlčnov 2:3 (-20,23,21,-23,-13)
149 23.03. 19:30 Uh. Ostroh - Hluk 3:1 (-27,20,21,21)
150 27.02. 11:00 Uh. Brod - Bojkovice B 1:3 (-19,-18,12,-17)
31. kolo
151 06.03. 09:00 Uh. Brod - Tupesy 3:X
152 26.03. 10:00 Bojkovice B - Uh. Ostroh 3:0 (15,21,16)
153 06.03. 09:00 Hluk - Veselí 1:3 (-14,14,-8,-9)
154 06.03. 09:00 Vlčnov - Květná 1:3
155 06.03. 09:00 Březolupy - Nivnice B 3:0 (23,20,14)
32. kolo
156 06.03. 11:00 Uh. Brod - Tupesy 3:X
157 26.03. 13:00 Bojkovice B - Uh. Ostroh 3:0 (21,18,12)
158 06.03. 11:00 Hluk - Veselí 0:3 (-20,-15,-23)
159 06.03. 11:00 Vlčnov - Květná 3:1
160 06.03. 11:00 Březolupy - Nivnice B 2:3 (19,13,-22,-20,-12)
33. kolo
161 06.03. 09:00 Březolupy - Tupesy 3:X
162 09.03. 18:00 Nivnice B - Vlčnov 3:0 (15,20,18)
163 13.03. 09:00 Květná - Hluk 3:0 (23,17,21)
164 13.03. 09:00 Veselí - Bojkovice B 3:X
165 13.03. 09:00 Uh. Ostroh - Uh. Brod 2:3(14,-13,-18,22,-12)
34. kolo
166 06.03. 11:00 Březolupy - Tupesy 3:X
167 09.03. 20:00 Nivnice B - Vlčnov 3:1 (15,21,-23,25)
168 13.03. 11:00 Květná - Hluk 3:2 (-19,-23,19,17,7)
169 13.03. 11:00 Veselí - Bojkovice B 3:X
170 13.03. 11:00 Uh. Ostroh - Uh. Brod 1:3(14,-8,-14,-20)
35. kolo
171 06.03. 09:00 Uh. Ostroh - Tupesy 3:X
172 20.03. 09:00 Uh. Brod - Veselí 3:2 (22,-18,23,-17,7)
173 20.03. 09:00 Bojkovice B - Květná 1:3 (-22,23,-23,-15)
174 20.03. 09:00 Nivnice B - Hluk 3:0 (20,12,20)
175 20.03. 09:00 Březolupy - Vlčnov 3:1 (23,22,-29,25)
36. kolo
176 06.03. 11:00 Uh. Ostroh - Tupesy 3:X
177 20.03. 11:00 Uh. Brod - Veselí 3:1 (17,-24,23,21)
178 20.03. 11:00 Bojkovice B - Květná 3:2 (-24,20,-21,16,15)
179 20.03. 11:00 Nivnice B - Hluk 3:0 (18,20,23)
180 20.03. 11:00 Březolupy - Vlčnov 3:2 (-13,-17,18,23,4)

Družstvo VC Barman Tupesy vystoupilo ze soutěže! Protože k tomu došlo až ve druhé polovině, podle SŘ ČVS se mu započítávají všechny dosažené výsledky první poloviny a zbývající utkání se kontumují ve prospěch soupeře.

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 28 hostů a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
152359