Get Adobe Flash player

Skupina UH-M-1

Vedoucí soutěže: Ing. Roman Brauner, Antonínská 584, 68725 Hluk; 737 663 551, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

p. družstvo utkání V P S sety míče body
1. DTJ Květná 24 21 3 0 65:23 2059:1770 45
2. TJ Nivnice B 24 14 10 0 49:36 1891:1810 38
3. TJ Sokol Březolupy 24 13 11 0 49:41 1986:1941 37
4. TJ Sokol Uherský Brod 24 12 12 0 47:48 2077:2034 36
5. TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B 24 12 12 0 42:43 1830:1826 36
6. TJ Vlčnov 24 10 14 0 47:52 2113:2140 34
7. TJ Bojkovice B 24 2 22 0 12:68 1504:1939 26
8. VSK Staré Město C 0 0 0 0 0:0 0:0 0

 

  1. kolo
1 18.10. 09:00 Květná - Bojkovice B   3:0 (17,22,14)
2 30.10. 17:00 Uh. Hradiště B - Březolupy   3:0 (14,13,18)
3 18.10. 09:00 Vlčnov - Nivnice B   3:1 (22,22,-22,18)
4 18.10. 09:00 St. Město C - Uh. Brod    
  2. kolo
5 18.10. 11:00 Květná - Bojkovice B   3:0 (15,16,21)
6 30.10. 19:00 Uh. Hradiště B - Březolupy   3:0 (14,22,21)
7 18.10. 11:00 Vlčnov - Nivnice B   3:2 (14,-19,-24,17,8)
8 18.10. 11:00 St. Město C - Uh. Brod    
  3. kolo
9 25.10. 09:00 Bojkovice B - Uh. Brod   0:3 (-22,-23,-12)
10 01.11. 09:00 Nivnice B - St. Město C    
11 25.10. 09:00 Vlčnov - Březolupy   3:1 (-24,24,21,21)
12 25.10. 09:00 Květná - Uh. Hradiště B   3:0 (21,17,13)
  4. kolo
13 25.10. 11:00 Bojkovice B - Uh. Brod   1:3 (-17,-23,21,-14)
14 01.11. 11:00 Nivnice B - St. Město C    
15 25.10. 11:00 Vlčnov - Březolupy   2:3 (16,-21,-18,23,-8)
16 25.10. 11:00 Květná - Uh. Hradiště B   3:0 (16,21,16)
  5. kolo
17 13.11. 17:30 Uh. Hradiště B - Bojkovice B   3:0 (22,17,15)
18 08.11. 09:00 Vlčnov - Květná   0:3 (-17,-22,-12)
19 08.11. 09:00 St. Město C - Březolupy    
20 08.11. 09:00 Uh. Brod - Nivnice B   3:0 (17,19,19)
  6. kolo
21 13.11. 19:30 Uh. Hradiště B - Bojkovice B   3:0 (19,19,14)
22 08.11. 11:00 Vlčnov - Květná   0:3 (-16,-23,-11)
23 08.11. 11:00 St. Město C - Březolupy    
24 08.11. 11:00 Uh. Brod - Nivnice B   0:3 (-21,-21,-15)
  7. kolo
25 15.11. 09:00 Bojkovice B - Nivnice B   0:3 (-15,-19,-21)
26 15.11. 09:00 Březolupy - Uh. Brod   3:1 (16,-20,23,20)
27 15.11. 09:00 Květná - St. Město C    
28 15.11. 09:00 Uh. Hradiště B - Vlčnov   3:0 (14,17,23)
  8. kolo
29 15.11. 11:00 Bojkovice B - Nivnice B   3:0 (25,16,22)
30 15.11. 11:00 Březolupy - Uh. Brod   3:1 (20,-22,23,18)
31 15.11. 11:00 Květná - St. Město C    
32 15.11. 11:00 Uh. Hradiště B - Vlčnov   3:1 (13,-25,18,15)
  9. kolo
33 22.11. 09:00 Vlčnov - Bojkovice B   3:1 (20,22,-28,20)
34 22.11. 09:00 St. Město C - Uh. Hradiště B    
35 22.11. 09:00 Uh. Brod - Květná   0:3 (-19,-20,-17)
36 29.11. 09:00 Nivnice B - Březolupy   3:0 (19,17,21)
  10. kolo
37 22.11. 11:00 Vlčnov - Bojkovice B   3:2 (-20,-19,23,19,8)
38 22.11. 11:00 St. Město C - Uh. Hradiště B    
39 22.11. 11:00 Uh. Brod - Květná   2:3 (-19,18,-22,13,-13)
40 29.11. 11:00 Nivnice B - Březolupy   2:3 (-28,-19,16,24,-9)
  11. kolo
41 06.12. 09:00 Bojkovice B - Březolupy   0:3 (-9,-11,-17)
42 06.12. 09:00 Květná - Nivnice B   1:3 (19,-21,-24,-20)
43 06.12. 09:00 Uh. Hradiště B - Uh. Brod   0:3 (-15,-22,-12)
44 06.12. 09:00 St. Město C - Vlčnov    
  12. kolo
45 06.12. 11:00 Bojkovice B - Březolupy   0:3 (-17,-20,-15)
46 06.12. 11:00 Květná - Nivnice B   3:1 (22,19,-17,23)
47 06.12. 11:00 Uh. Hradiště B - Uh. Brod   2:3 (23,22,-17,-23,-11)
48 06.12. 11:00 St. Město C - Vlčnov    
  13. kolo
49 13.12. 09:00 St. Město C - Bojkovice B    
50 20.12. 09:00 Uh. Brod - Vlčnov   1:3 (-22,-14,21,-22)
51 16.12. 19:00 Nivnice B - Uh. Hradiště B   3:0 (14,24,15)
52 10.01. 10:00 Březolupy - Květná   3:1 (20,22,-23,24)
  14. kolo
53 13.12. 11:00 St. Město C - Bojkovice B    
54 20.12. 11:00 Uh. Brod - Vlčnov   3:2 (23,-18,-21,23,15)
55 16.12. 21:00 Nivnice B - Uh. Hradiště B   3:0 (16,12,21)
56 10.01. 12:00 Březolupy - Květná   2:3 (-27,-12,18,23,-9)
  15. kolo
57 17.01. 09:00 Bojkovice B - Květná   0:3 (-17,-19,-23)
58 28.03. 10:00 Březolupy - Uh. Hradiště B   3:0 (21,13,22)
59 17.01. 09:00 Vlčnov - Nivnice B   2:3 (25,-21,19,-23,-12)
60 17.01. 09:00 Uh. Brod - St. Město C    
  16. kolo
61 17.01. 11:00 Bojkovice B - Květná   0:3 (-20,-23,-21)
62 28.03. 12:00 Březolupy - Uh. Hradiště B   3:0 (24,30,22)
63 17.01. 11:00 Vlčnov - Nivnice B   2:3 (9,-17,20,-18,-6)
64 17.01. 11:00 Uh. Brod - St. Město C    
  17. kolo
65 24.01. 09:00 Uh. Brod - Bojkovice B   3:0 (17,21,20)
66 24.01. 09:00 St. Město C - Nivnice B    
67 24.01. 09:00 Březolupy - Vlčnov   0:3 (-20,-28,-26)
68 24.01. 09:00 Uh. Hradiště B - Květná   0:3 (-19,-19,-21)
  18. kolo
69 24.01. 11:00 Uh. Brod - Bojkovice B   3:0 (19,15,17)
70 24.01. 11:00 St. Město C - Nivnice B    
71 24.01. 11:00 Březolupy - Vlčnov   1:3 (-17,-11,23,-15)
72 24.01. 11:00 Uh. Hradiště B - Květná   2:3 (20,25,-16,-20,-15)
  19. kolo
73 07.02. 09:00 Bojkovice B - Uh. Hradiště B   1:3 (23,-16,-19,-19)
74 07.02. 09:00 Květná - Vlčnov   3:0 (23,14,23)
75 07.02. 09:00 Březolupy - St. Město C    
76 07.02. 09:00 Nivnice B - Uh. Brod   3:0 (17,18,24)
  20. kolo
77 07.02. 11:00 Bojkovice B - Uh. Hradiště B   0:3 (-16,-14,-22)
78 07.02. 11:00 Květná - Vlčnov   3:1 (-16,18,18,15)
79 07.02. 11:00 Březolupy - St. Město C    
80 07.02. 11:00 Nivnice B - Uh. Brod   3:1 (-19,16,22,18)
  21. kolo
81 14.02. 09:00 Nivnice B - Bojkovice B   3:0 (16,19,20)
82 14.02. 09:00 Uh. Brod - Březolupy   1:3 (23,-23,-21,-17)
83 14.02. 09:00 St. Město C - Květná    
84 28.02. 09:00 Vlčnov - Uh. Hradiště B   2:3 (15,-19,21,-14,-13)
  22. kolo
85 14.02. 11:00 Nivnice B - Bojkovice B   3:0 (13,17,13)
86 14.02. 11:00 Uh. Brod - Březolupy   3:2 (22,21,-19,-22,12)
87 14.02. 11:00 St. Město C - Květná    
88 28.02. 11:00 Vlčnov - Uh. Hradiště B   2:3 (16,20,-24,-15,-13)
  23. kolo
89 21.02. 09:00 Bojkovice B - Vlčnov   0:3 (-16,-21,-19)
90 21.02. 09:00 Uh. Hradiště B - St. Město C    
91 21.02. 09:00 Květná - Uh. Brod   3:1 (15,25,-13,18)
92 21.02. 09:00 Březolupy - Nivnice B   3:0 (11,21,11)
  24. kolo
93 21.02. 11:00 Bojkovice B - Vlčnov   1:3 (-19,22,-20,-17)
94 21.02. 11:00 Uh. Hradiště B - St. Město C    
95 21.02. 11:00 Květná - Uh. Brod   3:2 (-15,21,20,-20,9)
96 21.02. 11:00 Březolupy - Nivnice B   3:0 (22,22,19)
  25. kolo
97 07.03. 09:00 Březolupy - Bojkovice B   3:0 (10,19,14)
98 07.03. 09:00 Nivnice B - Květná   3:0 (21,24,25)
99 07.03. 09:00 Uh. Brod - Uh. Hradiště B   3:2 (22,21,-18,-21,7)
100 07.03. 09:00 Vlčnov - St. Město C    
  26. kolo
101 07.03. 11:00 Březolupy - Bojkovice B   2:3 (20,-19,-23,18,-11)
102 07.03. 11:00 Nivnice B - Květná   1:3 (-13,19,-26,-22)
103 07.03. 11:00 Uh. Brod - Uh. Hradiště B   1:3 (-23,-19,17,-24)
104 07.03. 11:00 Vlčnov - St. Město C    
  27. kolo
105 14.03. 09:00 Bojkovice B - St. Město C    
106 14.03. 09:00 Vlčnov - Uh. Brod   1:3 (-22,21,-31,-14)
107 21.03. 09:00 Uh. Hradiště B - Nivnice B   0:3 (-26,-15,-20)
108 14.03. 09:00 Květná - Březolupy   3:1 (20,18,-21,15)
  28. kolo
109 14.03. 11:00 Bojkovice B - St. Město C    
110 14.03. 11:00 Vlčnov - Uh. Brod   2:3 (19,-14,22,-19,-8)
111 21.03. 11:00 Uh. Hradiště B - Nivnice B   3:0 (21,21,16)
112 14.03. 11:00 Květná - Březolupy   3:1 (-24,14,20,13)

Družstvo VSK St. Město C se odhlásilo ze soutěže! Protože se tak stalo v první polovině soutěže, podle SŘV se jeho výsledky nezapočítávají.

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
157594