Get Adobe Flash player

POHÁR ZLÍNSKÉHO KRAJE

Skupina PKVS-ZKY

Pohár KVS Zlínského kraje - žákyně , Vedoucí soutěže: Ing. Jaroslav Deďo, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 737 760 286, 1. turnaj:22.9.2013 KM, 2. turnaj:6.4.2014 VS

p.   družstvo utkání V P K sety míče body
1. rozpis druzstva VC Kroměříž A  VC Kroměříž AA 9 9 0 0 18:2 462:290 25
2. rozpis druzstva VSC Zlín CVSC Zlín 9 8 1 0 17:3 452:267 24
3. rozpis druzstva TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A TTJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště ASlavia Uherské Hradiště A 9 7 2 0 16:4 469:278 23
4. rozpis druzstva TJ Sokol Veselí nad Moravou TJTJ Sokol Veselí nad MoravouSokol Veselí nad Moravou 9 6 3 0 12:8 429:335 16
5. rozpis druzstva VK Austin Vsetín VK Austin VsetínVsetín 9 5 4 0 11:8 416:294 16
6. rozpis druzstva TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B TJTJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště BSlavia Uherské Hradiště B 9 4 5 0 8:11 373:363 11
7. rozpis druzstva VC Kroměříž B CVC Kroměříž BKroměříž B 9 3 6 0 7:13 365:365 9
8. rozpis druzstva TJ Vlčnov TJTJ Vlčnov 9 1 8 0 3:16 236:404 4
9. rozpis druzstva VK Valašské Meziříčí VK Valašské MeziříčíMeziříčí 9 2 3 4 5:14 232:388 3
10. rozpis druzstva ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice ŠiŠSK při ZŠ Brumov - BylniceBrumov - Bylnice 9 0 0 9 0:18 0:450 -9

Pozor, tato skupina se hraje na 2 vítězné sety! Pozor, tato skupina se boduje italským bodováním!

 
 

rozpis skupiny PKVS-ZKY rozpis skupiny PKVS-ZKY 
rozpis soutěže PKVS-ZKY rozpis soutěže PKVS-ZKY

 
  1. kolo
1 22.09. 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A - ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice V Kroměříži 2:X  
2 22.09. 09:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B - TJ Vlčnov   2:0 (5,11)  
3 22.09. 09:00 VK Valašské Meziříčí - TJ Sokol Veselí nad Moravou   1:2 (-21,20,-7)  
  2. kolo
4 22.09. 09:45 VK Austin Vsetín - VC Kroměříž B   2:0 (19,19)  
5 22.09. 09:45 VSC Zlín - VC Kroměříž A   1:2 (-12,19,-8)  
6 22.09. 09:45 VK Valašské Meziříčí - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A   0:2 (-16,-19)  
  3. kolo
7 22.09. 10:30 VC Kroměříž B - VSC Zlín   0:2 (-12,-16)  
8 22.09. 10:30 TJ Sokol Veselí nad Moravou - VK Austin Vsetín   2:1 (-21,16,12)  
9 22.09. 10:30 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B - ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice   2:X  
  4. kolo
10 22.09. 11:15 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B   2:0 (21,15)  
11 22.09. 11:15 TJ Vlčnov - VK Valašské Meziříčí   0:2 (-11,-16)  
12 22.09. 11:15 ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice - VC Kroměříž A   X:2  
  5. kolo
13 22.09. 12:00 VK Austin Vsetín - TJ Vlčnov   2:0 (10,7)  
14 22.09. 12:00 VSC Zlín - TJ Sokol Veselí nad Moravou   2:0 (24,21)  
15 22.09. 12:00 VC Kroměříž A - VC Kroměříž B   2:0 (23,13)  
  6. kolo
16 22.09. 12:45 ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice - VC Kroměříž B   X:2  
17 22.09. 12:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B - VK Valašské Meziříčí   2:0 (24,20)  
18 22.09. 12:45 TJ Vlčnov - VSC Zlín   0:2 (-7,-7)  
  7. kolo
19 22.09. 13:30 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A - VK Austin Vsetín   2:0 (20,11)  
20 22.09. 13:30 TJ Sokol Veselí nad Moravou - VC Kroměříž A   0:2 (-22,-19)  
21 22.09. 13:30 VK Valašské Meziříčí - ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice   2:X  
  8. kolo
22 22.09. 14:15 VK Austin Vsetín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B   2:0 (10,18)  
23 22.09. 14:15 VSC Zlín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A   2:1 (-16,19,11)  
24 22.09. 14:15 VC Kroměříž A - TJ Vlčnov   2:0 (12,8)  
  9. kolo
25 06.04. 09:00 VK Valašské Meziříčí - VK Austin Vsetín Ve Vsetíně X:2  
26 06.04. 09:00 ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice - TJ Sokol Veselí nad Moravou   X:2  
27 06.04. 09:00 TJ Vlčnov - VC Kroměříž B   1:2 (14,-16,-11)  
  10. kolo
28 06.04. 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A - VC Kroměříž A   1:2 (9,-26,-13)  
29 06.04. 09:45 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B - VSC Zlín   0:2 (-12,-16)  
30 06.04. 09:45 VC Kroměříž B - TJ Sokol Veselí nad Moravou   0:2 (-13,-21)  
  11. kolo
31 06.04. 10:30 VK Austin Vsetín - ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice   2:X  
32 06.04. 10:30 VSC Zlín - VK Valašské Meziříčí   2:X  
33 06.04. 10:30 VC Kroměříž A - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B   2:0 (16,24)  
  12. kolo
34 06.04. 11:15 VC Kroměříž B - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A   0:2 (-18,-5)  
35 06.04. 11:15 TJ Sokol Veselí nad Moravou - TJ Vlčnov   2:0 (9,8)  
36 06.04. 11:15 VK Valašské Meziříčí - VC Kroměříž A   X:2  
  13. kolo
37 06.04. 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A - TJ Sokol Veselí nad Moravou   2:0 (13,9)  
38 06.04. 12:00 TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B - VC Kroměříž B   2:1 (-23,16,11)  
39 06.04. 12:00 ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice - TJ Vlčnov   X:2  
  14. kolo
40 06.04. 12:45 VC Kroměříž B - VK Valašské Meziříčí   2:X  
41 06.04. 12:45 VSC Zlín - ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice   2:X  
42 06.04. 12:45 VC Kroměříž A - VK Austin Vsetín   2:0 (21,23)  
  15. kolo
43 06.04. 13:30 VK Austin Vsetín - VSC Zlín   0:2 (-18,-20)  
44 06.04. 13:30 TJ Sokol Veselí nad Moravou - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště B   2:0 (15,12)  
45 06.04. 13:30 TJ Vlčnov - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště A   0:2 (-15,-8)  

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
215686