Get Adobe Flash player

Turnaj v minivolejbale Vlčnov11.10.2015

 

Oranžový

 

Turnaje v oranžovém volejbale se zúčastnilo celkem 12 družstev ( 5 x Vlčnov, 4 x Nivnice, 2 x Uherské Hradiště, 1 x Zlín ).

Družstva byla rozdělena do 3 skupin po 4.První 2 družstva ze skupin postoupilo do semifinále o 1. - 6. místo. Mužstva z 3. a 4. místa do semifinále o 7.-12. místo. Vítězové semifinálových utkání vytvořili finálovou skupinu o 1.-3. místo a o 7.-9. místo. Poražení vytvořili skupinu o 4.-6. místo a o 10.-12. místo.

Umístění na stupních vítězů:

1. Nivnice 1 - Kuba + Ondra

2. Vlčnov 1 - Julie Mikulcová + Verča Straňáková

3. Vlčnov 2 - Tibor Mikulec + Ondra Mikulec

 

Žlutý

Turnaje ve žlutém volejbale se zúčastnilo celkem 13 družstev ( 4 x Vlčnov, 5 x Nivnice, 3 x Napajedla, 1 x Kroměříž ).

Družstva byla rozdělena do 2 skupin po 4 a 1 po 5.První 2 družstva ze skupin postoupilo do semifinále o 1. - 6. místo. Mužstva z 3. a 4. místa do semifinále o 7.-13. místo. 5. družstvo z pětičlené skupiny postoupilo přímo do skupiny o 10.-13. místo. Vítězové semifinálových utkání vytvořili finálovou skupinu o 1.-3. místo a o 7.-9. místo. Poražení vytvořili skupinu o 4.-6. místo a o 10.-13. místo.

Umístění na stupních vítězů:

1. Vlčnov 2 - David Chaloupka + Roman Zemek

2. Nivnice 1 - Tery + Máry

3. Napajedla 2 - Johana + Petra

 

Fotky z turnaje naleznete na adrese : http://volejbalvlcnov.rajce.idnes.cz/minivolejbal_11_10_2015

 

 

Turnaj v oranžovém minivolejbale 11.10.2015 - skupina A    
               
VLČNOV Nivnice 1 Uherské Hradiště 1 Vlčnov 5 Nivnice 3 BODY SKORE POŘADÍ
Nivnice 1 11. 9:1 5:2 13:5 3 27:8 1
Uherské Hradiště 1 1:9 října 3:7 14:5 1 18:21 3
Vlčnov 5 2:5 7:3 20 10:5 2 19:13 2
Nivnice 3 5:13 5:14 5:10 15 0 15:37 4
               
1 x 2 Nivnice 1-U.H. 9:1   Tabulka    
3 x 4 Vlčnov 5- Nivnice 3 10:5   družstvo skóre body
2 x 4 U.H.- Nivnice 3 14:5   Nivnice 1 27:8 3
1 x 3 Nivnice 1-Vlčnov 5 5:2   Vlčnov 5 19:13 2
2 x 3 U.H.- Vlčnov 5 3:7   Uh.Hradiště1 18:21 1
1 x 4 Nivnice 1- Nivnice 3 13:5   Nivnice 3 15:37 0
               
               
Nivnice 1 Kuba, Ondra            
UhHradiště1 Katka Natka            
Vlčnov 5 Verča, Zuzana          
Nivnice 3 Jáchym, Matyáš          

 

Turnaj v oranžovém minivolejbale 11.10.2015 - skupina B    
               
VLČNOV Vlčnov 1 Uherské Hradiště 2 Zlín Vlčnov 4 BODY SKORE POŘADÍ
Vlčnov 1 11. 16:3 9:7 9:2 3 34:12 1
Uherské Hradiště 2 3:16 října 12:4 2:4 1 17:24 3
Zlín 7:9 4:12 20 4:6 0 15:27 4
Vlčnov 4 2:9 4:2 6:4 15 2 12:15 2
               
1 x 2 Vlčnov 1-Uh.Hradiště 2 16:3   Tabulka    
3 x 4 Zlín-Vlčnov 4   4:6   družstvo skóre body
2 x 4 U.H.2- Vlčnov 4 2:4   Vlčnov 1 34:12 3
1 x 3 Vlčnov 1-Zlín   9:7   Vlčnov 4 12:15 2
2 x 3 U.H.2- Zlín   12:4   Uh.Hradiště2 17:24 1
1 x 4 Vlčnov 1-Vlčnov 4 9:2   Zlín 15:27 0
               
               
Vlčnov 1 Julie M., Verča S.          
UhHradiště2 Katka, Bára            
Zlín Martin            
Vlčnov 4 Natálie, Verča Z.          

 

Turnaj v oranžovém minivolejbale 11.10.2015 - skupina C    
               
VLČNOV Vlčnov 2 Nivnice 2 Vlčnov 3 Nivnice 4 BODY SKORE POŘADÍ
Vlčnov 2 11. 2:1 5:1 8:2 3 15:4 1
Nivnice 2 1:2 října 9:3 14:4 2 24:9 2
Vlčnov 3 1:5 3:9 20 7:8 0 11:22 4
Nivnice 4 2:8 4:14 8:7 15 1 14:29 3
               
1 x 2 Vlčnov 2-Nivnice 2 2:1   Tabulka    
3 x 4 Vlčnov 3-Nivnice 4 7:8   družstvo skóre body
2 x 4 Nivnice 2-Nivnice 4 14:4   Vlčnov 2 15:4 3
1 x 3 Vlčnov 2-Vlčnov 3 5:1   Nivnice 2 24:9 2
2 x 3 Nivnice 2- Vlčnov 3 9:3   Nivnice 4 14:29 1
1 x 4 Vlčnov 2-Nivnice 4 8:2   Vlčnov 3 11:22 0
               
               
Vlčnov 2 Tibor, Ondra            
Nivnice 2 Míša, Adrianka, Andrejka          
Vlčnov 3 Julie Ch., Táňa          
Nivnice 4 Rozálka, Anička          

 

Semifinále  
     
Nivnice 1 - Vlčnov 4 12:3
     
Vlčnov 1 - Nivnice 2 6:4
     
Vlčnov 2 - Uherské Hradiště 1 4:3
     
Vlčnov 5 - Zlín   10:5
     
Uherské Hradiště 2 - Vlčnov 3 8:7
     
Nivnice 4 - Nivnice 3 10:9

 

    Finále     Závěrečné pořadí
               
Skupina o 1.-3. místo            
            1 Nivnice 1
Nivnice 1 - Vlčnov 2 12:7       2 Vlčnov 1
            3 Vlčnov2 
Vlčnov 1- Vlčnov 2 8:1       4 Uherské Hradiště 1
            5 Vlčnov 4
Nivnice 1 - Vlčnov 1 12:8       6 Nivnice 2
            7 Vlčnov 5
            8 Uherské Hradiště 2
Skupina o 4.-6. místo         9 Nivnice 4
            10 Vlčnov 3
Vlčnov 4 - Nivnice 2 7:6       11 Nivnice 3
            12 Zlín
Vlčnov 4 - Uherské Hradiště 1 7:13          
               
Uherské Hradiště 1 - Nivnice 2 13:9          
               
               
Skupina o 7.-9. místo            
               
Vlčnov 5 - Uherské Hradiště 2 8:9          
               
Nivnice 4 - Vlčnov 5 4:18          
               
Uherské Hradiště 2 - Nivnice 4 7:8          
               
               
Skupina o 10.-12. místo            
               
Zlín - Vlčnov 3   6:16          
               
Nivnice 3 - Zlín 10:9          
               
Vlčnov 3 - Nivnice 3 17:9          

 

 

 

 

 

Turnaj ve žlutém minivolejbale 11.10.2015 - skupina A      
               
VLČNOV Napajedla1 Nivnice 4 Nivnice 5 Vlčnov 4 BODY SKORE POŘADÍ
Napajedla1 11. 19:6 12:3 20:1 3 51:10 1
Nivnice 4 6:19 října 8:20 11:9 1 25:48 3
Nivnice 5 3:12 20:8 20 11:8 2 34:28 2
Vlčnov 4 1:20 9:11 8:11 15 0 18:42 4
               
1 x 2 Napajedla 1-Nivnice 4 19:6   Tabulka    
3 x 4 Nivnice 5-Vlčnov 4 11:8   družstvo skóre body
2 x 4 Nivnice 4-Vlčnov 4 11:9   Napajedla 1 51:10 3
1 x 3 Napajedla 1-Nivnice 5 12:3   Nivnice 5 34:28 2
2 x 3 Nivnice 4-Nivnice 5 3:7   Nivnice 4 25:48 1
1 x 4 Napajedla 1-Vlčnov 4 20:1   Vlčnov 4 18:42 0
               
               
Napajedla 1 Sofie, Laura            
Nivnice 4 Vaneska, Brigča          
Nivnice 5 Nora, Jenda, Tobi          
Vlčnov 4 Dan, Matyáš, Tereza          

 

Turnaj ve žlutém minivolejbale 11.10.2015 - skupina B      
               
VLČNOV Napajedla 2 Vlčnov 1 Vlčnov 3 Nivnice 3 BODY SKORE POŘADÍ
Napajedla 2 11. 6:11 15:3 10:8 2 31:22 2
Vlčnov 1 11:6 října 20:6 15:5 3 46:17 1
Vlčnov 3 3:15 6:20 20 4:14 0 13:49 4
Nivnice 3 8:10 5:15 14:4 15 1 27:29 3
               
1 x 2 Napajedla 2-Vlčnov 1 6:11   Tabulka    
3 x 4 Vlčnov 3-Nivnice 3 4:14   družstvo skóre body
2 x 4 Vlčnov 1-Nivnice 3 15:5   Vlčnov 1 46:17 3
1 x 3 Napajedla 2-Vlčnov 3 15:3   Napajedla 2 31:22 2
2 x 3 Vlčnov 1-Vlčnov 3 20:6   Nivnice 3 27:29 1
1 x 4 Napajedla 2-Nivnice 3 10:8   Vlčnov 3 13:49 0
               
               
Napajedla 2 Johana, Petra          
Vlčnov 1 Jirka, Michal            
Vlčnov 3 Matěj, Tomáš            
Nivnice 3 Dita, Bára            

 

Turnaj v oranžovém minivolejbale 11.10.2015 - skupina C      
                 
VLČNOV Nivnice 1 Nivnice 2 Napajedla 3 Kroměříž Vlčnov 2 BODY SKORE POŘADÍ
Nivnice 1 11. 9:7 12:10 8:7 9:14 3 38:38 2
Nivnice 2 7:9 října 12:11 10:4 8:13 2 37:37 3
Napajedla 3 10:12 11:12 X 12:10 11:13 1 44:47 4
Kroměříž 7:8 4:10 10:12 20 10:8 1 31:38 5
Vlčnov 2 14:9 13:8 13:11 8:10 15 3 48:38 1
                 
            Tabulka    
2x5 Nivnice 2-Vlčnov 2 8:13     družstvo skóre body
3x4 Napajedla 3-Kroměříž 12:10     Vlčnov 2 48:38 3
1x2 Nivnice 1-Nivnice 2 9:7     Nivnice 1 38:38 3
5x3 Vlčnov 2-Napajedla 3 13:11     Nivnice 2 37:37 2
1x4 Nivnice 1-Kroměříž 8:7     Napajedla 3 44:47 1
2x3 Nivnice 2-Napajedla 3 12:11     Kroměříž 31:38 1
4x5 Kroměříž-Vlčnov 2 10:8          
3x1 Napajedla 3:Nivnice 1 10:12          
4x2 Kroměříž-Nivnice 2 4:10          
5x1 Vlčnov 2-Nivnice 1 14:9          
                 
Nivnice 1 Tery,Máry              
Nivnice 2 Johana, Petra            
Napajedla 3 Erik, Daniel              
Kroměříž Nela, Lucka              
Vlčnov 2 David, Roman            

 

  Semifinále  
       
Napajedla 1-Napajedla 2 4:6
       
Vlčnov 1-Nivnice 1   7:8
       
Vlčnov 2:Nivnice 5   11:6
       
Nivnice 4-Vlčnov 3   10:21
       
Nivnice 3-Napajedla 3   13:8
       
Nivnice 2-Vlčnov 4   20:5

 

Turnaj ve žlutém minivolejbale 11.10.2015 - skupina o 10. - 13. místo  
               
VLČNOV Napajedla 3 Nivnice 4 Vlčnov 4 Kroměříž BODY SKORE POŘADÍ
Napajedla 3 11. 22:6 18:4 6:12 2 46:22 2
Nivnice 4 6:22 října 15:8 4:18 1 25:48 3
Vlčnov 4 4:18 8:15 20 8:16 0 20:49 4
Kroměříž 12:6 18:4 16:8 15 3 46:18 1
               
1 x 2 Napajedla 3-Nivnice 4 22:6   Tabulka    
3 x 4 Vlčnov 4-Kroměříž 8:16   družstvo skóre body
2 x 4 Nivnice 4-Kroměříž 4:18   Kroměříž 46:18 3
1 x 3 Napajedla 3-Vlčnov 4 18:4   Napajedla 3 46:22 2
2 x 3 Nivnice 4-Vlčnov 4 15:8   Nivnice 4 25:48 1
1 x 4 Napajedla 3-Kroměříž 12:6   Vlčnov 4 20:49 0

 

    Finále     Závěrečné pořadí
               
Skupina o 1.-3. místo          
            1 Vlčnov 2
Napajedla 2-Nivnice 1 6:10       2 Nivnice 1
            3 Napajedla 2
Nivnice 1-Vlčnov 2 6:8       4 Napajedla 1
            5 Vlčnov 1
Vlčnov 2-Napajedla 2 8:7       6 Nivnice 5
            7 Nivnice 2
            8 Vlčnov 3
Skupina o 4.-6. místo       9 Nivnice 3
            10 Kroměříž
Napajedla 1-Vlčnov 1 8:7       11 Napajedla 3
            12 Nivnice 4
Vlčnov 1-Nivnice 5 10:5       13 Vlčnov 4
               
Nivnice 5-Napajedla 1 5:13          
               
               
Skupina o 7.-9. místo          
               
Vlčnov 3-Nivnice 3 18:9          
               
Nivnice 3-Nivnice 2 11:13          
               
Nivnice 2-Vlčnov 3 17:8          

 

 

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 12 hostů a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
185291