Get Adobe Flash player

Býčvolejbalový turnaj Vlčnov 2015Dne 14. 8. 2015 se uskutečnil tradiční, již 15. ročník „býčvolejbalového“ turnaje smíšených družstev na místním koupališti. Oddíl volejbalu připravil sportovní část turnaje, kapela Čuchaband se zase postarala večer o kulturní program... 

Mančafty DABLBAGR, RT, JEBEMTI, ZAGRBAĎÁCI a MY si to rozdaly systémem každý s každým. Skvělé sportovní výkony, obětavé zákroky byly po zásluze oceněny potleskem spokojených diváků. Po skončení 10 zápasů mohlo dojít k vyhlášení výsledků a předání hodnotných cen.  

Vítězem se stali ZAGRBAĎÁCI, na 2. místě se umístili MY, 3. příčku obsadili JEBEMTI, 4. skončili RT a 5. DABLBAGR. Zajímavostí celého turnaje byla skutečnost, že MY ani v jednom zápase neprohráli. Dokonce ve vzájemném souboji s pozdějšími vítězi měli lepší poměr míčů. Bylo hráno za krásného počasí, bez úrazu.

Vzhledem k tomu, že letos bylo téměř nemožné najít termín, který by vyhovoval alespoň většině účastníků, bylo dohodnuto, že se turnaj bude konat pravidelně v sobotu, kdy bývají ve Vlčnově hody.

Fotogalerii z turnaje naleznete na adrese: http://miqa.rajce.idnes.cz/Byc_2015/

Velmi si ceníme podpory našich sponzorů. Děkujeme Janu Pijáčkovi, firmě Coolnet, Pekařství Vlastimil Javor, Casinu - Vašek Mikulec, Pečení vdolečků - Ivana Fibichrová, Ing. Františku Vozárovi, Pizzérii – František Koníček, Řeznictví - František Koníček, Bufetu na koupališti – Jiří Krajča a firmě Keramika Moštěk.

Mgr. Milan Kvasnička

Hledat

Sezóna 2012 / 2013

V sezóně 2012/13 se náš tým umístil na 3. místě, s celkovým počtem bodů 38.

Přihlásit se

Kdo je online

Právě přítomno: 11 hostů a žádný člen

Statistiky

Uživatelé
6
Články
115
Počet zobrazených článků
332584